Shipping is free on all your orders!

Your cart

Your cart is empty

İADE
 

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. İade işlemlerinin başlatılabilmesi için paketinizin içerisinde yer alan faturanızın alt kısmına iade yapmak istediğiniz ürün yada ürünleri iade etmek istediğinizi ad soyad yazarak imzalayıp faturanız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Web sitemizden iade talebi oluşturmanıza gerek yoktur.

 

Tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade süreci başlatılır. İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi ödemesini yapmış olduğunuz kanala göre sağlanacaktır. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde Paytr ödeme sistemimiz üzerinden ödeme yapmış olduğunuz karta tarafımıza iade için göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadeleri sağlanacaktır. Kapıda Ödeme ve Havale/EFT ödeme yöntemi ile satın alınan siparişlerde ücret iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak 05423671082 whatsapp hattımıza  i ban bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Ücret iadeleri işlem başlatıldıktan 1 ila 7 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

 

İade ve Değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kargonuzu Yurtiçi kargo ile Alıcı adı 'Mn Berr Tekstil Tarım Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.'  firma anlaşma kodumuz   103 116 63 19  belirterek karşı ödemeli olarak  gönderebilirsiniz. Kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.

  

Diğer kargo firmaları ile ücret tarafınızca ödenmek şartıyla gönderilen paketler için alıcı adı Mn Berr Tekstil Tarım Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.  Ferah Mahallesi Abdulbaki Gölpınarlı Caddesi No 50-52 Üsküdar / İstanbul Telefon 05423671082 iletişim bilgilerimizi kullanarak gönderebilirsiniz.

 

* İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Yurtiçi kargo haricinde diğer kargo firmaları ile  gönderilen karşı ödemeli iade kargoları firmamız tarafından teslim alınmamaktadır.

 

* TÜM İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR

 

DEĞİŞİM

 

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

www.butikceylan.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür.

 

" İndirim " Kategorisinde iade yada değişim var mı?

"İndirim" kategorimizden satın almış olduğunuz ürünlerde  iade ve değişim yapılmamaktadır.  Lütfen siparişlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak veriniz. 

 

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünler le alakalı 0542 367 10 82   numaralı hattımızdan whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz gerkmektedir.

 

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

- Satın almış olduğunuz ürünü değişim yapmak istediğinizde tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz değişim olan ürünün kargosu size aittir.

- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir.

- İndirimli ürünlerde değişim ve iade KESİNLİKLE YOKTUR.

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Kapıda ödeme hizmetimiz yoktur.

YURTDIŞI İPTAL & İADE

Yurtdışına yapılan satışlarda iade yoktur. Yurtdışından verilen siparişlerin değişim işlemlerinde kargo ücreti tüketiciye aittir.

İPTAL & İADE

 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü www.butikceylan.com adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 1 ila7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 1 ila 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 1 ila 7 iş günü içerisinde iade edilir.

-Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içeride ki iade bakiyenizden düşülecektir.

 

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz IBAN dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için WhatsApp Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 0542 367 10 82